Kosmetika

Kosmetika

V kosmetickém studiu nabízíme řadu ošetření pro jakýkoliv typ pleti. Ošetření provádíme přírodní kosmetikou s dlouholetou tradicí. Upřednostňujeme kosmetiku značek Alissa Beauté, Vermione a Lasocare.

Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a našim klientkám jsme schopny zajistit dokonalou péči. Naší samozřejmostí je individuální a osobní přístup. Každý postup s Vámi prokonzultujeme a ochotně poradíme, které ošetření pro Vás bude tím nejlepším.

Nabízíme hluboké čištění pleti, čištění, peelingové masky, tonizaci obličeje, masáž obličeje a dekoltu, mikromasáž očního okolí, denní líčení a další.

Nabídnout Vám můžeme dárkové poukazy, kterými nikdy neurazíte. Sám obdarovaný si při návštěvě našeho studia může vybrat, o kterou službu bude mít zájem.

Pravidelná péče o pleť je důležitá pro zachování její pružnosti, pevnosti, hydratace a zdravého vzhledu. Nabízíme hydratační ošetření, liftingové ošetření, borůvkové ošetření, ošetření problematické pleti, ošetření mini a liftingové oční ošetření. Více informací o tom, co jednotlivá ošetření obsahují naleznete níže.

Hydratační ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. V nabídce hydratačního ošetření je odlíčení obličeje, peelingová maska, čištění ultrazvukovou špachtlí a tonizace obličeje.
Liftingové ošetření je určeno pro ochablou pleť a v nabídce najdete odlíčení obličeje, peelingovou masku, čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizaci obličeje, 30-ti minutovou masáž obličeje a dekoltu, závěrečnou masku, krém, laser a denní líčení.
Borůvkové ošetření je doporučeno pro citlivou a kuperózní pleť. Nabízíme odlíčení obličeje, peelingovou masku, čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizaci obličeje, 30-ti minutovou masáž obličeje a dekoltu, závěrečnou masku, krém a denní líčení.
Ošetření problematické pleti obsahuje odlíčení obličeje, peelingovou masku, čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizaci obličeje, 30-ti minutovou masáž obličeje a dekoltu, závěrečnou masku, krém a denní líčení.
Ošetření mini s sebou nese odlíčení obličeje, peelingovou masku, čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizaci obličeje, závěrečnou masku a krém.
Liftingové oční ošetření obsahuje odlíčení obličeje, oční vypínací masku a mikromasáž očního okolí.

Obočí a řasy

Obočí a řasy

Již dlouhou řadu let se věnujeme oblasti obočí a řas. V rámci obočí Vám můžeme nabídnout všechny typy služeb. Od pouhé konzultace až po kompletní úpravu. Nejdříve nám sdělíte Vaše představy a po společné konzultaci se pustíme do práce. Věříme, že s naší prací budete spokojeny.

Nabízíme tvarování a barvení obočí. Pokud si nejste jisté, která možnost pro Vás bude ta pravá, rády Vám poradíme. Máme dlouholeté zkušenosti a nebojíme se je využívat.

Obočí

S přidáním barvy se budete moci pyšnit přirozeným vzhledem a plným obočím, které Vám dodá upravený vzhled. Obočí je často světlejší nebo vybledlé od sluníčka. Po nabarvení se krásně zvýrazní. Barvení obočí nezabere víc než pár minut a přemění Vaše světlé a řídké obočí v pravý opak! Barvu Vám namícháme na míru tak, aby Vám to slušelo a odcházely jste od nás spokojené. A už jsme Vám říkaly, že barva drží po dobu tří až čtyř týdnů? Obočí Vám rády nabarvíme a poradíme, jak o něj nadále pečovat.

Úprava obočí spočívá ve vytvarování do ideálního tvaru. Úpravou obočí dosáhnete perfektního tvaru a barvou dojde ke zvýraznění celého obličeje. Odstraníme chloupky, které rostou mimo požadovaný tvar a upravíme jejich délku i hustotu. Pokud se rozhodnete pro korekci obočí v domácím prostředí, doporučujeme Vám, abyste v žádném případě netrhaly chloupky seshora nad obočím. Je naopak potřeba je vytrhat zespodu. Bez určité šikovnosti a praxe nemusíte požadovaného výsledku dosáhnout, což se Vám u nás nestane. Svěřte Vaše obočí do našich rukou, nebudete litovat. Obvyklá doba úpravy obočí je v rozmezí dvaceti až třiceti minut.

Pokud nevíte, zda obočí potřebujete upravit a co by pro Vás bylo nejvhodnější, zeptejte se u nás v kosmetickém studiu. Ochotně Vám poradíme s vhodností použití zvolené služby. Sdělíme Vám všechny potřebné informace a doporučíme, co za léta praxe považujeme za nejvhodnější.

Nabízíme Vám také možnost tvarování obočí, které se vytvaruje do požadovaného tvaru a získá tak větší objem. Výhodou tvarování obočí neboli laminace obočí je okamžitý výsledek, fixace obočí a výdrž až po dobu jednoho měsíce. Neposedné chloupky v obočí se zafixují do požadovaného tvaru a správného směru. A také Vám nebudou trčet a padat.

Řasy

Nabídnout Vám můžeme také barvení řas. Dbáme na vysokou kvalitu všech výrobků, které v kosmetickém studiu využíváme.

Konečky řas často bývají světlé a proto každý den používáme řasenku. Díky nabarvení řas se této každodenní rutině můžete úspěšně vyhnout. Nejen, že ušetříte peníze za řasenku, ale ušetříte si také čas. Barva na řasy je odolná proti vodě i pocení. Nerozmazává se a řasy neslepuje, na rozdíl od běžných řasenek.

Mimořádně šetrný přístup k citlivým oblastem nám umožňují výroky nejvyšší kvality, které k práci používáme.

Nabarvení řas je také ideálním řešením pro ženy, které mají kontaktní čočky, jelikož nedochází k žádnému opadávání řasenky do oka.

Postup je velice jednoduchý. Pod zavřené oči umístíme speciální tampónky, které zajistí, že se barva nedostane do očí. Štětečkem naneseme na řasy směs barvy a po deseti minutách odstraníme odličovacím mlékem. Celá aplikace nezabere víc jak půl hodiny. Ošetření je vhodné opakovat jednou měsíčně.

Líčení

Denní líčení

Každá žena by si přála mít neustále dokonalý make-up, který nejen vypadá perfektně, ale hlavně dlouho vydrží. Často se také ženy potýkají s tím, že si nejsou jisté, co by jim slušelo a čeho by se naopak měly vyvarovat.

My Vám můžeme nabídnout denní líčení na míru Vaší pleti. Chcete vyzkoušet něco nového a zjistit, co by Vám slušelo? Chcete vypadat přirozeně, nebo naopak vyniknout? Společně vymyslíme dokonalé líčení, které podtrhne Vaši přirozenou krásu. Precizní make-up si můžete navíc užívat celý den.

Co služba denní líčení zahrnuje: Pleť důkladně vyčistíme, použijeme sérum i krém. Následně aplikujeme podklad, jako je báze, make-up, tvářenka, jemně zvýrazníme oči a rty. Pokud budete chtít vyniknout více, použijeme o něco výraznější styl líčení. Věříme, že společně se nám podaří najít to správné řešení.
Denní líčení můžete využít nejen do práce či školy, ale také na jakékoliv odpolední společenské akce. Věříme, že sjednocená pleť, upravené obočí, jemná vrstva tvářenky a jemně vykonturované oči přirozenými barvami budou skvěle doplňovat Váš outfit.
Díky dennímu líčení budete nejen vypadat svěžě, ale především přirozeně. Podtrhněte svoji krásu a ukažte, že umíte zvýraznit své přednosti.

Pro koho je služba denní líčení vhodná? Denní líčení je určeno především pro ženy, které nejsou zvyklé nosit výraznější make-up, ale samozřejmě Vám také ukážeme, jak byste vypadala s o stupeň výraznějším líčením. Efekt by v každém případě měl být přirozený, jemný a upravený.
Poradíme Vám jednoduché triky, jak vyzrát nad nedostatky a naopak jak zvýraznit Vaše přednosti. Řekneme Vám také, jaké jsou současné trendy v líčení.
Veškerou kosmetiku, kterou používáme, si můžete zakoupit v našem studiu.

Laser

Laserové ošetření pleti

Scanner lasocare panorama

Lasery, které se využívají v kosmetických službách, procházejí neustálým vývojem a zdokonalováním. Pokrok techniky v současné době umožňuje redukovat vrásky a póry v takovém množství, jako tomu dřív nebylo. My k tomu využíváme jeden z nejlepších přístrojů, kterým je scanner lasocare Panorama.

  • Jak jsou výhody scanneru lasocare Panorama?

    • Uvolněnost,
    • výrazná cenová úspora,
    • elegantní vzhled,
    • bezpečnost,
    • nízká průměrná hustota dopadajícího laserového světla,
    • dokonalý úhel dopadu,
    • okysličení pleti,
    • hydratace pleti,
    • tonizace,
    • zpomalení vzniku vrásek.
  • Účinky scanneru lasocare Panorama:

    • Aktivace buněk a vyhlazení vrásek,
    • urychlení léčby oparů,
    • léčba aknózní pleti,
    • léčba jizev a popálenin v raném stádiu,
    • ošetření celulitidy.
  • Metody Lasocare

    • Dochází k cílenému prokysličení buněčných struktur v hloubce pórů, čímž dojde k omlazení pleti. Uživatelé scanneru Lasocare Panorama pocítí svěžest, dýchání pokožky a na dotek ucítí svou hebkou pleť.
    • Pleť je jemně vypnuta a drobné vrásky jsou vyhlazeny.
    • Následně dochází k dlouhodobému zbavení bakterií na povrchu i v hloubce pórů. Jedná se o velmi šetrné a zároveň nejúčinnější vyčištění pleti.
    • Scanner lasocare Panorama nezpůsobuje žádné alergické reakce.

Pro koho je vhodné scanner lasocare Panorama použít?

Použití doporučujeme zejména u klientů, u nichž se projevuje sklon k tvorbě vrásek či k zanášení pórů.

Jak ošetření pleti pomocí scanneru lasocare Panorama probíhá?

Ošetření je velice jednoduché a v žádném případě není bolestivé. Nejdříve vmasírujeme gel do hloubky kožních pórů a nastartujeme reakci světlem příslušného laseru. Tímto krokem dojde k okysličení pleti a výsledkem je intenzivní regenerace jednotlivých vrstev pokožky. První výsledky lze pozorovat již po prvním použití. Jedná se o vypnutí pleti, částečné vymizení drobných vrásek a zmenšení hlobky větších vrásek. Trvalejších výsledků ovšem docílíte pravidelnám používáním gelu, který si u nás můžete zakoupit.

Ultrazvuk

Ultrazvukové čištění

Ultrazvukové čištění s sebou přináší moderní, šetrné a především bezbolestné hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle. Čištěním dosáhnete obnovení a zlepšení pokožky, hlubokého čištění bez jakékoliv bolesti, minimalizaci pórů a vyhlazení vrásek.

K čištění se používá speciální přístroj, který se nazývá právě ultrazvuková špachtle. Tato metoda vyčistí až 80% pórů bez podráždění a zarudnutí pleti. Nehrozí žádné zanesení infekce. Má sterilizační vlastnosti a pomáhá eliminovat růst bakterií. Jedná se o účinné zbavení nečistot, které se v pleti objevují.

Prodloužení a zahuštění řas Vám zajistí neodolatelně dlouhé, husté a natočené řasy. Nabízíme Vám profesionální služby prováděné kvalitními produkty.

Záleží jen na Vás, jaká metoda prodlužování řas pro Vás bude ta pravá. My Vám samozřejmě v rámci dlouholetých zkušeností rády poradíme.

  • Pomocí ultrazvukové špachtle dojde k vyčištění pleti za pomoci vysokofrekvenčních elektromagnetických vln a dojde k regeneraci. Ultrazvuková špachtle velmi účinně čistí pleť, odstraňuje z pórů nečistoty a odumřelé buňky. Tato šetrná metoda vyčistí až 80 % nečistot.

    Co je ultrazvuková špachtle?

    Jedná se o speciální kosmetický přístroj, který při správném postupu dokáže dokonale vyčistit pleť. Využívá se zde vysokofrekvenčních elektromagnetických vln, které špachtele vytváří.

    Jak probíhá ošetření?

    Před samotným čištěním pleti ultrazvukovou špachtlí je potřeba pleť důkladně odlíčit. Odličujeme pleť i v případě, kdy nejste nalíčená, jelikož je potřeba pečlivě odstranit všechny nečistoty.

    Provedeme desinfekci nádstavce a začneme čistit pleť. Samotné čištění pleti trvá zhruba 10 až 20 minut, záleží na stavu Vaší pleti. Vyčistíme obličej, oblast krku i dekoltu. Plochým nádstavcem přejíždíme po zvlhčené pleti a stíráme přebytečné tonikum spolu s odstraněným povrchovým mazem a odumřelou kůží.

    Na závěr naneseme vhodný závěrečný krém.

    Doporučujeme pravidelné čištění pleti, které zlepší Váš stav pleti

  • Především pro ty, koho trápí vrásky, akné či dehydratovaná pleť. Pokud si nejste jistí, jestli by Vám čištění ultrazvukovou špachtlí pomohlo, neváhejte nás navštívit. Ochotně to s Vámi prokonzultujeme. Ošetření je vhodné i na velmi citivou pleť a pleť s žilkami.

  • Účinky čištění pomocí ultrazvukové špachtle:

    • Zlepšuje a urychluje metabolismus,
    • snižuje zarudnutí pokožky,
    • výsledek je viditelný již po prvním použití
    • rozjaření pleti,
    • vyčištění ztvrdlé kůže
    • vybělení pokožky,
    • vyčištění pleti včetně černých teček
    • vyhlazení malých vrásek,
    • zlepšení krevního oběhu
    • pocit svěžesti,
    • prevence proti akné,
    • pravidelným používáním se zlepšuje celková kvalita pleti.
Galvanoterapie

Galvanoterapie

V rámci našich služeb Vám můžeme také nabídnout galvanoterapii. Ptáte se, o co se jedná a k čemu galvanoterapie slouží?
Galvanické ošetření pleti pomáhá unavené pleti, aby vypadala mladší a zároveň snižuje výskyt vrásek. Galvanoterapie usnadňuje průnik látek do kůže a dalších tkání. Jedná se například o různá léčiva či kosmetické výrobky.
Toužíte po regeneraci a omlazení pleti? Vypadá Vaše pleť unaveně? Zkuste pro jednou vynechat používání make-upu a vyzkoušejte galvanickou žehličku, která Vám s těmito problémy úspěšně pomůže.
Díky regeneračním účinkům galvanická žehlička pleť omlazuje a vyhlazuje vrásky. Sjednotí také barvu Vaší pleti a zmírní různé otoky. Rozdíl brzy pocítíte nejen Vy, ale také Vaše okolí!
Galvanickou žehličku lze použít pro všechny typy pleti. Ať už je Vaše pleť mladá, zralá, suchá, mastná či problematická, galvanická žehlička přináší řešení pr všechny typy pleti.

  • Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry. Již po prvním použití galvanické žehličky uvidíte výsledek v podobě omlazení a zeštíhlení pleti. Galvanická žehlička rovněž sjednotí tón pleti o jeden stupeň, čímž dojde ke zmírnění tmavých kruhů a váčků pod očima. Průběžně také regeneruje pokožku, hloubkově vyčistí pleť a vytáhne černé tečky.
    Je ošetření bolestivé? Ne, ošetření je zcela bezbolestivé. Navíc již po prvním ošetření uvidíte výsledek. Nevěříte? Rádi Vás přesvědčíme o opaku!
    Jak často se má galvanická žehlička využívat? Záleží na stavu Vaší pleti. Rádi Vám individuálně na tuto otázku odpovíme.

    • Zmírnění kruhů pod očima,
    • zpevnění obličeje,
    • omlazení a regenerace obličeje,
    • hloubkové čištění pokožky,
    • redukce akné, hloubkových rýh či drobných vrásek,
    • urychlení hojení,
    • sjednocení tónu pleti,
    • zrůchodnění pórů.
  • Galvanickou žehličku nedoporučujeme v případě, že:

    • Jste těhotná,
    • máte srdeční stimulátor,
    • trpíte epilepsií,
    • trpíte poraněnou pokožkou.

Trápí Vás celulitida?

I pro Vás může být galvanická žehlička přínosem. Chcete se chránit před celulitidou nebo pozorujete její první náznaky? Galvanická žehlička má mimo jiné také nástavec, který lze použít na celé tělo. Hloubkové vyčistí Vaši pokožku a jemnou masáží rozproudí lymfu.

S čím pracujeme

Kosmetika Alissa Beauté patří mezi profesionální italskou kosmetiku. Jedná se o pleťovou kosmetiku, která zajistí kompletní ošetření pokožky těla. Kosmetické produkty značky Alissa Beauté využívají přírodní látky, především extrakty z exotického ovoce, mořských řas a bylin, které mají blahodárné účinky. Neobsahují žádné zatěžující látky pro organismus a životní prostředí. Kosmetické produkty se dají různě kombinovat, což umožňuje vytvoření individuálního plánu ošetření pro každou klientku.

Kosmetika značky Vermione je českým výrobkem a díky unikátní receptuře s obsahem enzymů dokáží krémy blahodárně působit v širokém spektru kožních problémů. Kosmetika Vermione Vám pomůže v oblastech, jako jsou strie, celulitida, vrásky, lupénka, suchá pleť, bércové vředy, pigmentové skvrny, opary, hemeroidy, jizvy, popáleniny, ekzém, akné či mykózy.

Vermione obsahuje řadu účinných látek, které příznivě působí na lidskou kůži. Produkty z řady Vermione lze využívat preventivně i léčebně.

Kosmetika značky Lasocare byla po dobu sedmi let vyvíjena a testována odborníky ve Švýcarsku, Německu, Francii a Belgii. Biologické účinky laseru s omlazovací a čistící schopností mléčných enzymů stály za vznikem tohoto špičkového “anti-aging” produktu.

Lasocare aplikujeme klientkám, u kterých se projevuje sklon k tvorbě vrásek a trpí zanášením pórů. Panoramatický scanner Lasocare PANORAMA slouží k léčbě jizev a popálenin v raném stádiu, urychluje léčbu oparů, léčí a řeší problémy s aknózní pletí, aktivuje buňky a vyhlazuje vrásky.

Značka Mary Kay pochází svým původem ze Spojených států amerických. Převážně tato kosmetika přináší komplexní řadu přípravků pro péči o pleť i pokožku. Tato značka Vám také může nabídnout spoustu produktů z dekorativní kosmetiky.

Základní řada je určená k péči o pleť a obsahuje přípravky k čištění, regeneraci, hydrataci i osvěžení pleti. Kosmetika Mary Kay nabízí také spoustu kvalitních přípravků proti stárnutí.

Pokud Vaše pokožka trpí sklony ke tvorbě akné, neváhejte využít speciální řady, která slouží k péči o tento typ problematické pleti.

Pro perfektní nalíčení Vám Mary Kay může nabídnout řadu očních stínů, tužek na obočí, řasenek, lesků na rty, rtěnek, konturovacích tužek, pudrů, korektorů, make-upů, rozjasňovačů či třeba tvářenek. Nabídka Mary Kay je opravdu pestrá a nešetří se zde na kvalitě.